youtubetwitterfb

borac-cacakCrvena zvezdaČukaričkiDonji SremJagodinamladost-lucaniNapredakNovi PazarOFK BeogradPartizanRadRadnički 1923Radnički NišSpartakVojvodinaVoždovac

19.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija: Zajednica
  • Objavljeno petak, 14 mart 2014 12:17
  • Pročitano: 662

zajednica-saopstenja

Javor-Matis - Spartak

Subota, 15.03.2014 14:30
Delegat: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: SPASIĆ Ninoslav
Prvi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Drugi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Četvrti sudija: RASINAC Darko
Prvi dodatni sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Drugi dodatni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Posmatrač: TRAJKOVIĆ Petar

OFK Beograd - Novi Pazar

Subota, 15.03.2014 14:30
Delegat: ČANAK Milanko
Glavni sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: GAGIĆ Miloš
Četvrti sudija: MILETIĆ Goran
Prvi dodatni sudija: KIŠ ČEPEGI Robert
Drugi dodatni sudija: PAUNOVIĆ Igor
Posmatrač: SIMIĆ Dragan

Vojvodina - Čukarički

Subota, 15.03.2014 14:30
Delegat: PAJOVIĆ Slobodan
Glavni sudija: BOGDANOVIĆ Darko
Prvi pomoćni sudija: ČAĐENOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Četvrti sudija: KORAJLIJA Milan
Prvi dodatni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Drugi dodatni sudija: MILIĆEVIĆ Milorad
Posmatrač: GAJDOBRANSKI Đorđe

Sloboda Point - Radnički N.

Subota, 15.03.2014 14:30
Delegat: JOTIĆ Duško
Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Četvrti sudija: BOGIĆEVIĆ Saša
Prvi dodatni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Drugi dodatni sudija: SANTRAČ Dejan
Posmatrač: SANDIĆ Zoran

Napredak - Donji Srem

Subota, 15.03.2014 16:30
Delegat: LAPADATOVIĆ Goran
Glavni sudija: FILIPOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: JANIĆIJEVIĆ Zoran
Četvrti sudija: KARANOVIĆ Darko
Prvi dodatni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Drugi dodatni sudija: ĆERAMILAC Radovan
Posmatrač: ĐUROVIĆ Zoran

Crvena zvezda - Radnički 1923

Subota, 15.03.2014 17:00
Delegat: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: GOGIĆ Miodrag
Prvi pomoćni sudija: ŽIVKOVIĆ Saša
Drugi pomoćni sudija: KAURIN Srđan
Četvrti sudija: STANOJEVIĆ Bojan
Prvi dodatni sudija: BRDAR Ilija
Drugi dodatni sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
Posmatrač: MARKOVIĆ Zoran

Jagodina - Voždovac

Subota, 15.03.2014 17:00
Delegat: DENČIĆ Dragan
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Četvrti sudija: MRKIĆ Ivan
Prvi dodatni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado
Drugi dodatni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan

Rad - Partizan

Nedelja, 16.03.2014 14:30 - Beograd
Delegat: RAIČEVIĆ Saša
Glavni sudija: POPOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Četvrti sudija: PANIĆ Vladanko
Prvi dodatni sudija: VUKADINOVIĆ Milenko
Drugi dodatni sudija: JEREMIĆ Milan
Posmatrač: RADAKOVIĆ Milan
 FIFA  UEFA  EPFL  fss

GENERALNI SPONZOR

MEDIJSKI SPONZOR

TEHNIČKI SPONZOR

ktitor