Super liga 2017/18: 3.Kolo (04.08. - 06.08.2017)
Napredak - Radnik
Petak, 04.08.2017, 20:00
Delegat: VUJOVIĆ Ljubiša
Glavni sudija: POPOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Zemun - Radnički N.
Subota, 05.08.2017, 18:00
Delegat: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Javor-Matis - Mačva
Subota, 05.08.2017, 20:00
Delegat: MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADULOVIĆ Dragan
Mladost - Rad
Subota, 05.08.2017, 20:00
Delegat: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: JOVANETIĆ Boško
Vojvodina - OFK Bačka
Subota, 05.08.2017, 20:00
Delegat: NOVOVIĆ Velibor
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SAVIĆ Zdravko
Voždovac - Borac
Subota, 05.08.2017, 20:00
Delegat: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Četvrti sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽUTIĆ Đorđe
Spartak Žk - Partizan
Nedelja, 06.08.2017, 19:00
Delegat: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: TANOVIĆ Dragomir
Crvena zvezda - Čukarički
Nedelja, 06.08.2017, 20:00
Delegat: STOJANOVIĆ Miroslav
Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Četvrti sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ĐUROVIĆ Rade