Super liga 2016/17: 33.Kolo (29.04. - 30.04.2017)
OFK Bačka - Borac
Subota, 29.04.2017, 16:00
Delegat: RUDIĆ Spasoje
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Četvrti sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ČOKANICA Sava
Spartak Žk - Novi Pazar
Subota, 29.04.2017, 16:00
Delegat: ZDRAVKOVIĆ Srboljub
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: ŠEGRT Vladimir
Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽUTIĆ Đorđe
Mladost - Voždovac
Subota, 29.04.2017, 19:00
Delegat: STANKOVIĆ Boban
Glavni sudija: BRDAR Ilija
Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADULOVIĆ Dragan
Rad - Radnik
Subota, 29.04.2017, 19:00
Delegat: RADAKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Radnički N. - Javor-Matis
Subota, 29.04.2017, 19:00
Delegat: KRSTIĆ Milan
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Četvrti sudija: KIŠ ČEPEGI Robert
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SREĆKOVIĆ Milovan
Partizan - Napredak
Nedelja, 30.04.2017, 16:00
Delegat: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADOJČIĆ Igor
Crvena zvezda - Vojvodina
Nedelja, 30.04.2017, 18:00
Delegat: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: POPOVIĆ Marko
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: DELEVIĆ Dejan
Čukarički - Metalac
Nedelja, 30.04.2017, 19:00
Delegat: JOVANOVIĆ-DŽAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Četvrti sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: TANOVIĆ Dragomir