Linglong Tire Super liga Srbije 2021/22: 35. kolo
(06.05. - 09.05.2022)
Plej-of
TSC - Napredak
Petak, 06.05.2022. 18:30Delegat: Pešić Ivan
Posmatrač suđenja: Tomičić Nikola
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Četvrti sudija: Radaković Nikola
VAR: Cvetković Jelena
AVAR: Beljin Goran
Partizan - Vojvodina
Subota, 07.05.2022. 14:00Delegat: Novović Velibor
Posmatrač suđenja: Pavlović Branko
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Četvrti sudija: Jeknić Stefan
VAR: Ostraćanin Stanko
AVAR: Karadžić Miloš
Crvena zvezda - Radnički N.
Subota, 07.05.2022. 17:00Delegat: Stojaković Branko
Posmatrač suđenja: Petrović Zoran
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan
VAR: Marković Momčilo
AVAR: Banović Bojan
Čukarički - Voždovac
Ponedeljak, 09.05.2022. 17:30Delegat: Radaković Miodrag
Posmatrač suđenja: Vukadinović Milenko
Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Harmat Atila
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Stojanović Andrija
VAR: Lukić Lazar
AVAR: Karadžić Miloš
Linglong Tire Super liga Srbije 2021/22: 35. kolo
(06.05. - 09.05.2022)
Plej-aut
Metalac - Novi Pazar
Subota, 07.05.2022. 19:00Delegat: Savić Tomislav
Posmatrač suđenja: Radulović Dragan
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Matić Miroslav
VAR: Živković Aleksandar
AVAR: Ristić Milovan
Radnički 1923 - Proleter
Nedelja, 08.05.2022. 15:00Delegat: Janković Miodrag
Posmatrač suđenja: Gavrilović Mile
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Ivković Marko
VAR: Simović Novak
AVAR: Simović Miloš
Spartak Žk - Kolubara
Nedelja, 08.05.2022. 17:00Delegat: Bakić Hasib
Posmatrač suđenja: Nedić Dejan
Glavni sudija: Marković Momčilo
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Delibašić Marko
VAR: Živković Aleksandar
AVAR: Đorović Nikola
Mladost - Radnik
Nedelja, 08.05.2022. 19:05Delegat: Josipović Dragoslav
Posmatrač suđenja: Aksentijević Milivoje
Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Radić Petar
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Srećković Marko
VAR: Milanović Miloš
AVAR: Petrović Oliver