Super liga 2017/18: 18.Kolo (24.11. - 26.11.2017)
Borac - Voždovac
Petak, 24.11.2017, 17:00
Delegat: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Četvrti sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: GAVRILOVIĆ Mile
Mačva - Javor-Matis
Subota, 25.11.2017, 13:00
Delegat: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: DELEVIĆ Dejan
OFK Bačka - Vojvodina
Subota, 25.11.2017, 13:00
Delegat: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: TANOVIĆ Dragomir
Rad - Mladost
Subota, 25.11.2017, 15:00
Delegat: KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: KARADŽIĆ Milan
Radnik - Napredak
Subota, 25.11.2017, 15:00
Delegat: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Radnički N. - Zemun
Subota, 25.11.2017, 17:00
Delegat: SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: ĐORĐIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Četvrti sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: BOŽOVIĆ Jovan
Čukarički - Crvena zvezda
Nedelja, 26.11.2017, 15:00
Delegat: KARASI Stanislav
Glavni sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ĐUROVIĆ Rade
Partizan - Spartak Žk
Nedelja, 26.11.2017, 17:00
Delegat: GLOĐOVIĆ Vlado
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: POPOVIĆ Marko
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran