14.03.2026

Lemonis: Ako neko dolazi ovde da nam uzme bodove, moraće dobro da se potrudi

Lemonis: Ako neko dolazi ovde da nam uzme bodove, moraće dobro da se potrudi

Izvor: FK Radnički Niš

Niški Radnički u okviru 27. kola Mozzart Bet Super lige Srbije na svom stadionu dočekuje goste iz Subotice, ekipu Spartaka Ždrepčeve krvi.

Šef stručnog štaba Takis Lemonis ističe da je situacija veoma jednostavna, da se na domaćem terenu mora ići na pobedu:

’’Analizirali smo Spartak poslednjih nekoliko dana, reč je o veoma opasnom timu. Moramo biti veoma obazrivi. Slušam priče da neki njihovi igrači neće igrati, ali kada pogledam njihov osnovni tim, možda nedostaju samo jedan ili dva igrača, baš kao što i nama nedostaju trojica igrača. Niko ne sme da se opusti misleći da im ne igraju određeni igrači. Možda imaju neke povrede ili kartone kao mi, ali su i dalje veoma opasan tim. Moramo mnogo da se potrudimo i da shvatimo da ovu utakmicu zaista igramo „za svoj život“. Ja to tako vidim. Dakle, ako neko dolazi ovde da nam uzme bodove, moraće dobro da se potrudi. Kada  pričam sa igračima u svlačionici,  kažem im, mi smo u našoj kući i moramo da pobedimo ovu utakmicu. Situacija je veoma jednostavna. Želeo bih da se zahvalim navijačima koji su došli u Surdulicu da nas podrže protiv Radnika. To je bilo fantastično za nas. Očekujemo da i kod kuće imamo veliku podršku. Da navijači dođu u što većem broju, protiv Spartaka, jer su nam potrebni.’’

Meč 27. kola Mozzart Bet Super lige Srbije između Radničkog iz Niša i Spartaka ŽK igra se u subotu 14. marta 2026. godine, sa početkom u 14.00 časova.

VRH