Rezultati pripremnih mečeva superligaških timova – zima 2018/19

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 2354

Superligaški timovi trenutno se nalaze u procesu priprema za prolećni deo takmičarske sezone 2018/19, a mi vam predstavljamo rezultate svih odigranih kontrolnih utakmica u tom periodu.

FK CRVENA ZVEZDA

08/02/2019 Belek: Crvena zvezda – Maribor 1:0 (0:0)
05/02/2019 Belek: Crvena zvezda – Rabotnički Skopje 2:1 (1:1)
02/02/2019 Belek: Crvena zvezda – Ludogorec 3:1 (2:0)
30/01/2019 Belek: Crvena zvezda – Austria Wien 3:0 (1:0)
28/01/2019 Belek: Crvena zvezda – FSV Wacker Nordhausen 2:0 (2:0)
22/01/2019 Pafos: Akritas Chlorakas – Crvena zvezda 1:8 (0:4)

FK DINAMO VRANJE

09/02/2019 Vladičin Han: Dinamo Vranje – Radnik 1:1 (0:1)
02/02/2019 Belek: Dinamo Vranje – Arsenal Kyiv 1:0 (1:0)
31/01/2019 Belek: Dinamo Vranje – Saarbrucken 0:1 (0:1)
27/01/2019 Belek: Slovacko – Dinamo Vranje 4:4 (0:2)
25/01/2019 Antalija: Dinamo Vranje – Avangard Kursk 0:2 (0:1)
22/01/2019 Antalija: Trenčin – Dinamo Vranje 1:0 (0:0)
20/01/2019 Antalija: Dinamo Vranje – Keshla 2:0 (0:0)
18/01/2019 Vranje: Dinamo Vranje – Radnički Niš 2:4 (1:3)

FK MAČVA

06/02/2019 Burgas: Mačva – Botev 7:0 (3:0)
04/02/2019 Burgas: Selekcija regije Burgas – Mačva 1:5 (1:2)
02/02/2019 Burgas: Beroe – Mačva 0:5 (0:4)
30/01/2019 Burgas: Chernomorets 1919 – Mačva 0:3 (0:2)

FK MLADOST

08/02/2019 Antalija: Mladost – Astana 3:2 (1:0)
04/02/2019 Antalija: Mladost – Lviv 1:1 (0:1)
03/02/2019 Antalija: Orenburg – Mladost 3:1 (1:1)
31/01/2019 Antalija: Mladost – Arsenal Tula 4:1 (1:1)
30/01/2019 Antalija: Desna Chernigov – Mladost 1:1 (1:1)
27/01/2019 Antalija: Vorskla Poltava – Mladost 1:0 (0:0)
15/01/2019 Lučani: Mladost – Sloboda Užice 3:0 (0:0)

FK NAPREDAK

05/02/2019 Antalija: Napredak – Sarajevo 1:2 (1:1)
02/02/2019 Antalija: Napredak – FC Karpaty Lviv 0:1 (0:0)
30/01/2019 Antalija: Napredak – Akademija Pandev 1:0 (0:0)
28/01/2019 Antalija: Napredak – Saburtalo Tbilisi 0:3 (0:3)

OFK BAČKA

09/02/2019 Belek: OFK Bačka – Arda 1:4 (0:3)
06/02/2019 Belek: OFK Bačka – Sogdiana Jizzakh 2:2 (1:1)
03/02/2019 Belek: OFK Bačka – Celje 0:1 (0:0)
01/02/2019 Belek: OFK Bačka – Arsenal Kyiv 0:0
19/01/2019 Novi Sad: Vojvodina – OFK Bačka 1:0 (0:0)

FK PARTIZAN

07/02/2019 Belek: Partizan – Mladost Doboj-Kakanj 2:0 (0:0)
06/02/2019 Belek: Partizan – Krylya Sovetov 0:0
03/02/2019 Belek: Partizan – Shakhtar Donetsk 2:0 (2:0)
31/01/2019 Belek: Partizan – Crakovia Krakow 0:1 (0:0)
28/01/2019 Belek: Partizan – Slovan Liberec 0:1 (0:0)
20/01/2019 Beograd: Teleoptik – Partizan 1:4 (1:1)

FK PROLETER

06/02/2019 Antalija: Proleter – Ordabasy Shymkent 2:0
01/02/2019 Antalija: Crakovia Krakow – Proleter 0:1 (0:0)
30/01/2019 Antalija: Zorya Luhansk – Proleter 1:0 (1:0)
19/01/2019 Bačka Topola: TSC – Proleter 4:2 (3:1)

FK RAD

09/02/2019 Antalija: Rad – Torpedo Kutaisi 1:3 (0:1)
06/02/2019 Antalija: Rad – Celje 0:1 (0:0)
04/02/2019 Antalija: Rad – Universitatea Cluj 1:1 (1:1)
02/02/2019 Antalija: Rad – Esbjerg 1:3 (0:2)
30/01/2019 Antalija: Tambov – Rad 3:1 (0:0)
23/01/2019 G.Milanovac: Metalac – Rad 1:1 (1:1)

FK RADNIČKI NIŠ

10/02/2019 Niš: Radnički Niš – Trayal 3:0 (2:0)
05/02/2019 Belek: Radnički Niš – Rubin Kazan 0:0
03/02/2019 Belek: Radnički Niš – Chayka Peschanokopskoye 0:1 (0:1)
01/02/2019 Belek: Radnički Niš – Spartak Trnava 2:1 (0:0)
01/02/2019 Belek: Radnički Niš – Krasnodar (U23) 0:0
29/01/2019 Belek: Radnički Niš – Avangard Kursk 3:0 (2:0)
26/01/2019 Belek: Radnički Niš – Železiarne Podbrezova 0:2 (0:1)
18/01/2019 Vranje: Dinamo Vranje – Radnički Niš 2:4 (1:3)

FK RADNIK

09/02/2019 Vladičin Han: Dinamo Vranje – Radnik 1:1 (0:1)
02/02/2019 Antalija: Vorskla Poltava – Radnik 0:0
30/01/2019 Belek: Yenisey Krasnoyarsk – Radnik 1:1 (1:0)
27/01/2019 Antalija: Radnik – Botev 1:1 (1:0)
23/01/2019 Antalija: Pohang Steelers – Radnik 1:3 (0:1)

FK SPARTAK ŽK

10/02/2019 Bečej: OFK Bečej 1918 – Spartak ŽK 1:0 (1:0)
05/02/2019 Antalija: Spartak ŽK – Lokomotiv Plovdiv 0:3 (0:1)
04/02/2019 Antalija: Spartak ŽK – Vorskla Poltava 2:4 (1:1)
01/02/2019 Antalija: Spartak ŽK – Dinamo Tbilisi 1:1 (0:0)
29/01/2019 Antalija: Akzhayik Uralsk – Spartak ŽK 3:1 (2:1)
27/01/2019 Antalija: Spartak ŽK – Čelik 3:0 (3:0)
19/01/2019 Subotica: Spartak ŽK – Bekescsaba 2:0 (1:0)

FK VOJVODINA

13/02/2019 Novi Sad: Vojvodina – Sloboda 5:0 (3:0)
06/02/2019 Belek: Vojvodina – BATE Borisov 0:2 (0:0)
06/02/2019 Belek: Vojvodina – Pucioasa 2:1 (1:0)
03/02/2019 Belek: Vojvodina – Yenisey Krasnoyarsk 2:2 (1:1)
03/02/2019 Belek: Vojvodina – Csíkszereda Miercurea Ciuc 1:0 (1:0)
31/01/2019 Belek: Vojvodina – Zaglebie Lubin 1:0 (1:0)
28/01/2019 Belek: Vojvodina – Arsenal Kyiv 2:2 (1:0)
27/01/2019 Belek: Zorya Luhansk – Vojvodina 1:2 (0:0)
19/01/2019 Novi Sad: Vojvodina – OFK Bačka 1:0 (0:0)

FK VOŽDOVAC

04/02/2019 Belek: Voždovac – Shonan Bellmare 4:3 (3:1)
02/02/2019 Belek: Voždovac – Sonderjyske 1:1 (0:1)
30/01/2019 Belek: Voždovac – Lech Poznan 1:0 (0:0)
23/01/2019 Beograd: Voždovac – Brodarac 2:0 (2:0)

FK ZEMUN

19/01/2019 Beograd: Bežanija – Zemun 0:5 (0:1)

FK ČUKARIČKI

08/02/2019 Limasol: Čukarički – Levski 1:1 (1:1)
08/02/2019 Limasol: Čukarički – Suduva 2:0 (1:0)
05/02/2019 Limasol: Čukarički – Rigas 2:0 (0:0)
02/02/2019 Limasol: Čukarički – Ural Yekaterinburg 0:0
30/01/2019 Limasol: Čukarički – Gornik Zabrze 1:1 (1:1)
27/01/2019 Limasol: Čukarički – Tyumen 3:1 (1:0)
21/01/2019 Beograd: Čukarički – Sinđelić 3:2 (1:2)

Organizacije
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte