LLSLS 3.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 505

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 3. kolo (09.08.2020)


Mačva - Crvena zvezda

Nedelja, 09.08.2020, 18:30
Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Marković Momčilo


Mladost - Inđija

Nedelja, 09.08.2020, 19:00
Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko


Napredak - Radnik

Nedelja, 09.08.2020, 19:00
Delegat: Panajotović Vidojko
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Ivković Marko


Radnički N. - Novi Pazar

Nedelja, 09.08.2020, 19:00
Delegat: Mladenović Vladan
Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor


Spartak Žk - Metalac

Nedelja, 09.08.2020, 19:00
Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Simović Novak


TSC - Zlatibor

Nedelja, 09.08.2020, 19:00
Delegat: Ratković Predrag
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe


Čukarički - Rad

Nedelja, 09.08.2020, 20:30
Delegat: Anđelković Žarko
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Stojanović Andrija


Partizan - Javor-Matis

Nedelja, 09.08.2020, 20:30
Delegat: Janković Miodrag
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Drugi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Četvrti sudija: Lukić Lazar


Proleter - OFK Bačka

Nedelja, 09.08.2020, 20:30
Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Potočan Dejan
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Voždovac - Vojvodina

Nedelja, 09.08.2020, 20:30
Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Ilić Milan

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte