LLSLS 8.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 407

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 8. kolo (18.09. - 21.09.2020)


Vojvodina - Radnik

Petak, 18.09.2020, 18:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Trifković Dejan


Metalac - Mladost

Subota, 19.09.2020, 16:00
Delegat: Trajanovski Zoran
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Četvrti sudija: Jovanović Srđan


OFK Bačka - Napredak

Subota, 19.09.2020, 16:00
Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe


Radnički N. - Čukarički

Subota, 19.09.2020, 16:00
Delegat: Stojiljković Dragan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Četvrti sudija: Marković Momčilo


Novi Pazar - Inđija

Nedelja, 20.09.2020, 16:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Rad - Javor-Matis

Nedelja, 20.09.2020, 16:00
Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Čolović Dragan


Spartak Žk - Proleter

Nedelja, 20.09.2020, 16:00
Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Potočan Dejan
Četvrti sudija: Simović Novak


Zlatibor - Partizan

Nedelja, 20.09.2020, 19:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Piper Petar


Crvena zvezda - Voždovac

Nedelja, 20.09.2020, 21:00
Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Ilić Milan


Mačva - TSC

Ponedeljak, 21.09.2020, 17:30
Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Živković Aleksandar

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte