LLSLS 12.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 585

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 12. kolo (25.10. - 26.10.2020)


OFK Bačka - Inđija

Nedelja, 25.10.2020, 14:00
Delegat: Varagić Željko
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Novi Pazar - Rad

Nedelja, 25.10.2020, 14:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko


Zlatibor - Vojvodina

Nedelja, 25.10.2020, 14:00
Delegat: Lukić Časlav
Glavni sudija: Marković Momčilo
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Četvrti sudija: Piper Petar


Mačva - Napredak

Nedelja, 25.10.2020, 16:00
Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Nikolić Bojan


Proleter - Voždovac

Nedelja, 25.10.2020, 16:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe


Crvena zvezda - Javor-Matis

Nedelja, 25.10.2020, 21:00
Delegat: Milivojević Miroslav
Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Jovanović Srđan


Metalac - Radnik

Ponedeljak, 26.10.2020, 17:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan


Radnički N. - Partizan

Ponedeljak, 26.10.2020, 17:00
Delegat: Kostrešević Novak
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Lukić Lazar


Spartak Žk - Mladost

Ponedeljak, 26.10.2020, 17:00
Delegat: Babić Ratomir
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Đorđić Miloš


TSC - Čukarički

Ponedeljak, 26.10.2020, 17:00
Delegat: Elezović Radomir
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Minić Srđan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Mitić Milan

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte