Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 19. kolo (16.12. - 17.12.2020)
OFK Bačka - Radnički N.
Sreda, 16.12.2020, 14:00Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Radaković Nikola
Partizan - Mladost
Sreda, 16.12.2020, 14:00Delegat: Mladenović Vladan
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Đorđić Miloš
Rad - Spartak Žk
Sreda, 16.12.2020, 14:00Delegat: Pandurov Branislav
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Stefanović Milan
Zlatibor - Mačva
Sreda, 16.12.2020, 14:00Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Minić Srđan
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Ivković Marko
Javor-Matis - Voždovac
Sreda, 16.12.2020, 16:00Delegat: Karapetrović Ivan
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko
Metalac - Crvena zvezda
Sreda, 16.12.2020, 16:00Delegat: Tomić Vladimir
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Četvrti sudija: Marković Momčilo
Napredak - Novi Pazar
Sreda, 16.12.2020, 16:00Delegat: Stojanović Miroslav
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Četvrti sudija: Široki Zoran
Radnik - Čukarički
Sreda, 16.12.2020, 16:00Delegat: Đorđević Hadži Ivan
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Milanović Miloš
Inđija - TSC
Četvrtak, 17.12.2020, 13:00
Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Beljin Goran
Četvrti sudija: Minaković Nenad
Vojvodina - Proleter
Četvrtak, 17.12.2020, 15:00Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe