LLSLS 26.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 438

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 26. kolo
(07.03. - 08.03.2021)


Inđija - Radnik

Nedelja, 07.03.2021, 13:00
Delegat: Janković Miodrag
Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Mačva - Proleter

Nedelja, 07.03.2021, 15:00
Delegat: Braun Robert
Glavni sudija: Srećković Marko
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Metalac - Voždovac

Nedelja, 07.03.2021, 15:00
Delegat: Tomić Vladimir
Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko


Novi Pazar - Spartak Žk

Nedelja, 07.03.2021, 15:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Živković Aleksandar


Radnički N. - TSC

Nedelja, 07.03.2021, 15:00
Delegat: Arsić Nebojša
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan


Vojvodina - Javor-Matis

Nedelja, 07.03.2021, 15:00
Delegat: Blečić Vuk
Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Marković Momčilo


Rad - Partizan

Nedelja, 07.03.2021, 17:05
Delegat: Baglava Branko
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Jovanović Srđan


Crvena zvezda - Čukarički

Nedelja, 07.03.2021, 19:15
Delegat: Jovanović Marko
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Anđelovski Novica


OFK Bačka - Mladost

Ponedeljak, 08.03.2021, 16:00
Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe


Zlatibor - Napredak

Ponedeljak, 08.03.2021, 18:05
Delegat: Savić Tomislav
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Milanović Miloš

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte