LLSLS 37.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 457

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 37. kolo
(14.05. - 15.05.2021)


Radnik - TSC

Petak, 14.05.2021, 16:00
Delegat: Panajotović Vidojko
Posmatrač suđenja: Spasić Ninoslav
Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Savović Darko
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Matić David


Vojvodina - Spartak Žk

Petak, 14.05.2021, 16:00
Delegat: Baglava Branko
Posmatrač suđenja: Tomičić Nikola
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Široki Zoran


OFK Bačka - Crvena zvezda

Petak, 14.05.2021, 18:05
Delegat: Tomić Dušan
Posmatrač suđenja: Jeknić Mihailo
Glavni sudija: Marković Momčilo
Prvi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Drugi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Četvrti sudija: Šegrt Jovan


Inđija - Proleter

Subota, 15.05.2021, 13:30
Delegat: Zavišin Srđan
Posmatrač suđenja: Radulović Dragan
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Nikolić Danilo


Javor-Matis - Čukarički

Subota, 15.05.2021, 13:30
Delegat: Grdinić Aleksandar
Posmatrač suđenja: Srećković Milovan
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Čolović Dragan


Metalac - Novi Pazar

Subota, 15.05.2021, 13:30
Delegat: Slavković Goran
Posmatrač suđenja: Gavrilović Mile
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe


Napredak - Mladost

Subota, 15.05.2021, 13:30
Delegat: Hadži Đorđević Ivan
Posmatrač suđenja: Krstić Dragan
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor


Rad - Mačva

Subota, 15.05.2021, 13:30
Delegat: Mitrović Miloš
Posmatrač suđenja: Šavija Jovica
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Drugi pomoćni sudija: Minić Milan
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Zlatibor - Radnički N.

Subota, 15.05.2021, 13:30
Delegat: Šegrt Vladimir
Posmatrač suđenja: Mrakić Dušan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Srećković Marko


Partizan - Voždovac

Subota, 15.05.2021, 16:00
Delegat: Novović Velibor
Posmatrač suđenja: Simić Dragan
Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Anđelovski Novica

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte