LLSLS 13.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 321

Linglong Tire Super liga Srbije 2021/22: 13. kolo
(15.10. - 18.10.2021)


Novi Pazar - Spartak Žk

Petak, 15.10.2021, 15:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Posmatrač suđenja: Radulović Dragan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Matić David
VAR: Simović Novak
AVAR: Đorović Nikola


Voždovac - Napredak

Petak, 15.10.2021, 17:00
Delegat: Martinović Milan
Posmatrač suđenja: Santrač Dejan
Glavni sudija: Srećković Marko
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Tomić Pavle
VAR: Jovanović Srđan
AVAR: Mihajlović Milan


Kolubara - Crvena zvezda

Subota, 16.10.2021, 15:55
Delegat: Kostrešević Novak
Posmatrač suđenja: Petrović Zoran
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan
VAR: Lukić Lazar
AVAR: Banović Bojan


Čukarički - Vojvodina

Subota, 16.10.2021, 18:00
Delegat: Zavišin Srđan
Posmatrač suđenja: Savić Zdravko
Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Četvrti sudija: Marković Momčilo
VAR: Ostraćanin Stanko
AVAR: Beljin Goran


Partizan - Radnik

Nedelja, 17.10.2021, 17:00
Delegat: Novović Velibor
Posmatrač suđenja: Krstić Dragan
Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Četvrti sudija: Stamenković Ivan
VAR: Lukić Lazar
AVAR: Bogićević Dragan


Proleter - TSC

Nedelja, 17.10.2021, 19:05
Delegat: Simić Aleksandar
Posmatrač suđenja: Pavlović Branko
Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Piper Pavle
Četvrti sudija: Jeknić Stefan
VAR: Ostraćanin Stanko
AVAR: Stojković Uroš


Radnički N. - Radnički 1923

Ponedeljak, 18.10.2021, 15:00
Delegat: Milošević Blagoje
Posmatrač suđenja: Petrović Zoran
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Četvrti sudija: Živković Aleksandar
VAR: Simović Novak
AVAR: Simović Miloš


Metalac - Mladost

Ponedeljak, 18.10.2021, 17:00
Delegat: Josipović Dragoslav
Posmatrač suđenja: Đokić Nenad
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Matić Miroslav
VAR: Cvetković Jelena
AVAR: Đuričić Marko

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte