Mozzart Bet Super liga Srbije 2023/24 18.kolo (09.12. - 11.12.2023)

Radnički 1923 - TSC
Subota, 09.12.2023, 13:00

Glavni sudija: Jovanović Srđan
1. pomoćni sudija: Stojković Uroš
2. pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Janjuš Predrag
Delegat: Mitrović Miloš
Kontrolor suđenja: Filipović Dejan
VAR: Tomić Pavle
AVAR: Pančić Dušan

Crvena zvezda - Mladost
Subota, 09.12.2023, 16:00

Glavni sudija: Lukić Lazar
1. pomoćni sudija: Banović Bojan
2. pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan
Delegat: Mihajlović Marko
Kontrolor suđenja: Brdar Ilija
VAR: Cvetković Jelena
AVAR: Milovanović Milica

Železničar - Spartak Žk
Subota, 09.12.2023, 18:30

Glavni sudija: Nikolić Danilo
1. pomoćni sudija: Šutulović Milan
2. pomoćni sudija: Peranović Dragan
Četvrti sudija: Trifković Dejan
Delegat: Elezović Radomir
Kontrolor suđenja: Šipčić Zoran
VAR: Marković Momčilo
AVAR: Karadžić Miloš

Radnik - Voždovac
Nedelja, 10.12.2023, 13:00

Glavni sudija: Minaković Nenad
1. pomoćni sudija: Harmat Atila
2. pomoćni sudija: Borović Nikola
Četvrti sudija: Stamenković Ivan
Delegat: Milošević Boban
Kontrolor suđenja: Paunović Igor
VAR: Simović Novak
AVAR: Simović Miloš

Javor-Matis - Čukarički
Nedelja, 10.12.2023, 15:00

Glavni sudija: Živković Aleksandar
1. pomoćni sudija: Vojnić Stefan
2. pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Mitić Milan
Delegat: Uljarević Igor
Kontrolor suđenja: Nedić Dejan
VAR: Stefanović Milan
AVAR: Živin Svetozar

IMT - Novi Pazar
Nedelja, 10.12.2023, 17:00

Glavni sudija: Matić David
1. pomoćni sudija: Mikalački Ivan
2. pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Jeknić Stefan
Delegat: Novović Velibor
Kontrolor suđenja: Krstić Dragan
VAR: Milanović Miloš
AVAR: Đorović Nikola

Radnički N. - Partizan
Ponedeljak, 11.12.2023, 16:00

Glavni sudija: Ivković Marko
1. pomoćni sudija: Obradović Nikola
2. pomoćni sudija: Živković Marko
Četvrti sudija: Ilić Pavle
Delegat: Popović Nebojša
Kontrolor suđenja: Gavrilović Mile
VAR: Ostraćanin Stanko
AVAR: Petrović Nemanja

Vojvodina - Napredak
Ponedeljak, 11.12.2023, 18:30

Glavni sudija: Stojanović Andrija
1. pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
2. pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Đorđević Nikola
Delegat: Perić Denis
Kontrolor suđenja: Pavlović Branko
VAR: Mitić Milan
AVAR: Minić Milan