Super liga 2017/18: 13.Kolo (14.10. - 15.10.2017)
Zemun - Vojvodina
Subota, 14.10.2017, 15:00
Delegat: NOVOVIĆ Velibor
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADULOVIĆ Dragan
Crvena zvezda - Mačva
Subota, 14.10.2017, 16:00
Delegat: ELEZOVIĆ Radomir
Glavni sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Radnički N. - Voždovac
Subota, 14.10.2017, 16:00
Delegat: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Čukarički - Javor-Matis
Subota, 14.10.2017, 17:00
Delegat: JOVANOVIĆ-DŽAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SAVIĆ Zdravko
Rad - Spartak Žk
Subota, 14.10.2017, 17:00
Delegat: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: DELEVIĆ Dejan
OFK Bačka - Borac
Nedelja, 15.10.2017, 15:00
Delegat: VAVAN Dragan
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: KARADŽIĆ Milan
Radnik - Partizan
Nedelja, 15.10.2017, 15:00
Delegat: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Četvrti sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ĐUROVIĆ Rade
Mladost - Napredak
Nedelja, 15.10.2017, 17:00
Delegat: MILOJEVIĆ Dragan
Glavni sudija: ĐORĐIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Četvrti sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: JOVANETIĆ Boško